Česko-německý fond budoucnosti
česky deutsch

Aktuality

Přeshraniční spolupráce pokračuje i v době koronaviru

Přeshraniční spolupráce pokračuje i v době koronaviru Fond budoucnosti podpoří 179 nových česko-německých projektů částkou 25, 2 milionu korun Tisková zpráva, 2. dubna 2020 Česko-německý fond budoucnosti uvolnil přes 25 milionů korun na 179 nových česko-německých projektů.
více

Platí pro podání žádostí lhůta 31. 3. 2020?

Platí pro podání žádostí lhůta 31. 3. 2020? Nejbližší lhůta pro podání žádostí 31. 3. 2020 se blíží a my budeme rádi, pokud se rozhodnete uskutečnit v příštích měsících česko-německý projekt s naší podporou a žádost o finanční příspěvek ke konci března podáte.
více

Zasedání Správní rady poprvé online

Díky internetu je bez ohledu na současnou mimořádnou situaci možné uskutečnit zasedání naší správní a dozorčí rady online – a to historicky poprvé.. Hlasování právě probíhá a o podpoře nových česko-německých projektů bude rozhodnuto do konce března. O výsledcích Vás budeme obratem informovat.
více

Opatření v souvislosti s epidemií koronaviru

Opatření v souvislosti s epidemií koronaviru Z důvodů prevence i my omezujeme provoz naší kanceláře v Železné ulici v Praze. Až do odvolání nás prosím kontaktujte především emailově, osobní konzultace nejsou možné.
více

Česko-německé síťovací setkání k našemu Tématu roku 2020

Rádi byste se pustili do projektu v rámci našeho "zeleného" tématu roku 2020, ale chybí vám projektový partner v Německu? Právě pro vás připravujeme česko-německé síťovací setkání, které se uskuteční ve dnech 27.-28. dubna 2020 na Toulcově dvoře v Praze.
více
 
Česko-německý fond budoucnosti