Česko-německý fond budoucnosti
česky deutsch

Aktuality

Pomozme Ukrajině společně!

Drtivá většina české i německé společnosti vnímá válku na Ukrajině i přes odlišné historické zkušenosti Čechů a Němců shodně: jako akt ruské agrese vůči suverénnímu státu, který brání nejen svou vlastní existenci, ale také hodnoty svobody, demokracie a míru, na nichž stojí i naše práce.
více

25. výročí Česko-německé deklarace: Česko-německý fond budoucnosti představuje nový průzkum veřejného mínění k příhraničním regionům a vyhlašuje nové programy podpory

U příležitosti 25. výročí Česko-německé deklarace z 21. ledna 1997 představuje Česko-německý fond budoucnosti nový průzkum veřejného mínění k životu v příhraničních regionech v obou zemích a vyhlašuje hned několik nových programů podpory.

více

Výzkumná zpráva o životě v česko-německém pohraničí

Zde Vám přinášíme nejnovější výzkum o životě v česko-německém pohraničí, který jsme uskutečnili spolu se společnostmi STEM a pollytix v roce 2021.
více

Na jedno kliknutí - Nový program digitálního setkávání mládeže

Na jedno kliknutí - Program digitálního setkávání mládeže Je i vaše česko-německá školní výměna již dva roky ochromena? Mrzí vás, že vaše žákyně a žáci přišli o společné zážitky, rozhovory a výzvy a neužili si legraci se svými kamarády ze sousední země?
více
 
Česko-německý fond budoucnosti