Česko-německý fond budoucnosti
česky deutsch

Aktuality

Diskusní a networkingové setkání aktérů česko-německé spolupráce

Součástí oslav 20. výročí Fondu budoucnosti bylo také diskusní a networkingové setkání aktérů česko-německé spolupráce v pražském Uměleckoprůmyslovém muzeu.
více

Česko-německý fond budoucnosti slavil 20. výročí slavnosti na Mánesově mostě

Na počátku června se Mánesův most v centru Prahy na jeden den celý proměnil a stal se místem, které tisícům návštěvníků umožnilo vnímat a poznávat, jak pestrá, atraktivní a úspěšná je spolupráce mezi Čechy a Němci.

více

Slavnostní koncert u příležitosti 20. výročí Fondu budoucnosti

V podvečer 1. června 2018 se v Pražské křižovatce uskutečnil u příležitosti 20. výročí Česko-německého fondu budoucnosti slavnostní koncert Collegia 1704 a Collegia Vocale 1704. Koncert byl věnován všem, kteří své schopnosti a talent vkládají do budování mostů mezi Čechy a Němci.

více

Ředitelé Národní galerie v Praze a Staatliche Kunstsammlungen Dresden si na den vyměníli své posty

Z podnětu Fondu budoucnosti generální ředitelé Národní galerie v Praze a Staatliche Kunstsammlungen Dresden, Jiří Fajt a Marion Ackermann, minulý týden v Drážďanech plánovali další přeshraniční projekty. Jejím cílem je vyvést umění mimo centrální muzea a galerie a přivést jej do společného pohraničí.
více

Česko-německý fond budoucnosti slaví dvacetiny festivalem / Pražský Mánesův most se promění v hudební scénu

Česko-německý fond budoucnosti slaví dvacetiny festivalem Pražský Mánesův most se promění v hudební scénu V Praze, 4. 5. 2018 - Pražský Mánesův most a jeho okolí ožijí 2. června hudbou, divadlem, literaturou, ale i sportem či akcemi pro děti.
více
 
Česko-německý fond budoucnosti