Česko-německý fond budoucnosti
česky deutsch

Aktuality

„Rosteme s kulturou“

Česko-německý fond budoucnosti podpořil již druhou česko-německou konferenci na téma „Kulturní vzdělávání a společnost“. Fond od svého založení před 20 lety investoval velkou část svých projektových prostředků do oblasti kultury a vzdělávání, připomněl Tomáš Jelínek ve svém úvodním pozdravu účastníků konference.

více

„Více Evropy v boji proti populismu!“

Političky a politici z Česka a Německa požadují: méně stigmatizace, více věcných debat s populisty, oslabení populismu pomocí investic do vzdělání, nedat populismu prostor podceněním strachu obyvatelstva ze zhoršení životních podmínek.

více

Česko-německá novinářská cena 2017 udělena

Česko-německý fond budoucnosti udělil v pátek ve spolupráci se Syndikátem novinářů ČR a Německým svazem novinářů (DJV) Česko-německou novinářskou cenu 2017.

více

Známe finalisty Česko-německé novinářské ceny 2017

Tisková zpráva, 27. září 2017 Finalisté soutěže o Česko-německou novinářskou cenu 2017 byli vybráni. Z celkem 72 přihlášených příspěvků nominovala česko-německá porota tři nejlepší příspěvky v němčině a tři v češtině z kategorií text, audio a multimédia.

více

Seznam aktualně schválených projektů

ČÍSLO / NUMMER ID NÁZEV / TITEL ČÁSTKA / SUMME 3_17_5886 5886 Česká vánoční mše v partnerských městech / Die tschechische "Hirtenmesse" in den Partnerstädten 80
více
 
Česko-německý fond budoucnosti