Česko-německý fond budoucnosti
česky deutsch

Aktuality

Program na podporu rozvoje organizací v oblasti česko-německé výměny

Vztahy mezi českou a německou občanskou společností zaznamenaly v období posledních dvou desetiletí, které uplynuly od založení Česko-německého fondu budoucnosti, nebývalý rozkvět.
více

Česko-německý fond budoucnosti podpoří dalších 155 projektů občanů obou zemí

Tisková zpráva, 27. června 2018 (Praha) Česko-německý fond budoucnosti přislíbil podporu dalším 155 společným projektům občanů obou zemí. Správní rada fondu za tímto účelem schválila na svém pravidelném zasedání v Praze prostředky ve výši bezmála 23 milionů korun.
více

Diskusní a networkingové setkání aktérů česko-německé spolupráce

Součástí oslav 20. výročí Fondu budoucnosti bylo také diskusní a networkingové setkání aktérů česko-německé spolupráce v pražském Uměleckoprůmyslovém muzeu.
více

Česko-německý fond budoucnosti slavil 20. výročí slavnosti na Mánesově mostě

Na počátku června se Mánesův most v centru Prahy na jeden den celý proměnil a stal se místem, které tisícům návštěvníků umožnilo vnímat a poznávat, jak pestrá, atraktivní a úspěšná je spolupráce mezi Čechy a Němci.

více

Slavnostní koncert u příležitosti 20. výročí Fondu budoucnosti

V podvečer 1. června 2018 se v Pražské křižovatce uskutečnil u příležitosti 20. výročí Česko-německého fondu budoucnosti slavnostní koncert Collegia 1704 a Collegia Vocale 1704. Koncert byl věnován všem, kteří své schopnosti a talent vkládají do budování mostů mezi Čechy a Němci.

více
 
Česko-německý fond budoucnosti