Česko-německý fond budoucnosti
česky deutsch

Aktuality

Zasedání Správní rady poprvé online

Díky internetu je bez ohledu na současnou mimořádnou situaci možné uskutečnit zasedání naší správní a dozorčí rady online – a to historicky poprvé.. Hlasování právě probíhá a o podpoře nových česko-německých projektů bude rozhodnuto do konce března. O výsledcích Vás budeme obratem informovat.
více

Opatření v souvislosti s epidemií koronaviru

Opatření v souvislosti s epidemií koronaviru Z důvodů prevence i my omezujeme provoz naší kanceláře v Železné ulici v Praze. Až do odvolání nás prosím kontaktujte především emailově, osobní konzultace nejsou možné.
více

Česko-německé síťovací setkání k našemu Tématu roku 2020

Rádi byste se pustili do projektu v rámci našeho "zeleného" tématu roku 2020, ale chybí vám projektový partner v Německu? Právě pro vás připravujeme česko-německé síťovací setkání, které se uskuteční ve dnech 27.-28. dubna 2020 na Toulcově dvoře v Praze.
více

Fond budoucnosti vyplatil přes 6,1 milionů korun přeživším nacistické perzekuce v ČR

Péče o oběti nacismu pokračuje. Česko-německý fond budoucnosti vyplatil přes 6,1 milionů korun přeživším nacistické perzekuce v ČR (Praha) Téměř tisícovka občanů České republiky, kteří byli za druhé světové války pronásledováni ze strany nacistického režimu, obdržela v loňském roce finanční podporu.
více
 
Česko-německý fond budoucnosti